top of page
Prednášky a kurzy meditácie

Sri Chinmoy Centrá na Slovensku organizujú bezplatné prednášky a kurzy meditácie.
Na kurzoch sa môžete naučiť rôzne koncentračné a meditačné techniky, základné mantry a abecedu duchovnej disciplíny. Okrem cvičenia budeme hovoriť na témy hľadania vnútorného mieru, riešenia problémov, harmonizácie vzťahov a hlbšieho poznania seba samého.

meditation-class.jpg
Koncerty meditačnej hudby

Na koncertoch meditačnej hudby, ktorý organizujeme, si môžete vypočuť hudbu, ktorú zložil Sri Chinmoy, v tradičnom aj modernom prevedení, v podaní interpretov, ktorí nasledujú jeho filozofiu. Po koncertoch a prednáškach zvyčajne nasleduje niekoľkotýždňový kurz meditácie. Všetkým záujemcom, ktorí by takýto kurz chceli absolvovať, odporúčame zúčastniť sa na prednáške alebo koncerte, na ktorých môžu zažiť dotyk duchovnosti a stretnúť ľudí, ktorí meditáciu zaradili do svojho každodenného života.

Group_Agnikana.jpg
Bežecké podujatia

Sri Chinmoy Marathon Team v Bratislave a Košiciach organizuje pre verejnosť už niekoľko rokov pravidelný beh na 2 míle (3218m). Vítaní sú všetci, ktorí chcú súťažiť predovšetkým sami so sebou. Beh je určený pre všetky vekové kategórie, pre bežcov pomalých i rýchlych, skúsených, občasných i začínajúcich – pre každého, kto behá pre radosť.
Pravidelný beh na 2 míle sa koná každý mesiac, v Bratislave v niektorú nedeľu, v Košiciach každú prvú sobotu.
Registrácia je bezplatná.

SCMT_2-mile-BA-02.jpg
bottom of page